O mnie

Nazywam się Maria Matusiak, z wykształcenia jestem ekonomistą, z przeznaczenia wróżką. Od 20 lat zajmuję się profesjonalnie wróżeniem. Jestem dyplomowaną wróżką-psychotronikiem.

Z kartami obcowałam już w dzieciństwie, ponieważ moja mama, również zajmowała się wróżeniem, dlatego po niej odziedziczyłam ten dar. W młodości jednak wybrałam inną drogę, ale los chciał inaczej.

Po wypadku samochodowym w 1991r. moje życie zmieniło się diametralnie. Do głosu doszła intuicja i mój dar wyraźnie się wyostrzył. Zaczęłam pomagać ludziom, przepowiadając im przyszłość z kart i dłoni. Okazało się, że moje przepowiednie są trafne. Przez następne lata pogłębiłam swoją wiedzę, ukończyłam kursy kart klasycznych, runicznych, tarota, jasnowidzenia, numerologii, astrologii. Mój zawód to moja pasja, kocham to co robię i kocham ludzi.

Wiem, że wybrałam właściwą drogę, cieszę się jak osoby do mnie wracają pełni wdzięczności za okazaną pomoc, dlatego z roku na rok zwiększa się liczba moich klientów.

Doradzam w sprawach PARTNERSKICH, FINANSOWYCH i BIZNESOWYCH. Wskazuję drogę, nastawiam klienta pozytywnie do życia, daję nadzieję i ostrzegam. Oferuję pełen zakres wróżb, przepowiedni i porad z zakresu wiedzy ezoterycznej. Rozwiąże problemy dotyczące wszystkich sfer życia np uczuć, finansów.

W mojej branży zawodowej trudno sprecyzować oczekiwania klientów, gdyż każdy idąc do wróżki oczekuje czegoś.

Każdy klient jest inny i z innego powodu odwiedza wróżkę, ale na pewno wszyscy oczekują trafności przepowiedni, porady.

Na pewno jednak jedną z rzeczy, która potwierdza iż oferta sprosta oczekiwaniom klienta, jest tak często słyszane zdanie podczas seansu – „To niemożliwe… skąd Pani to wie?”.